dwellwio pro developery

100 % digitalizovaná investice pod maximální kontrolou.

Dotáhnout stavbu je fuška a pro většinu to tím končí. Přitom jejím dokončením to teprve začíná! Harmonická a organizovaná stavba bytového komplexu je bájný mýtus.


projekt dwellwio

Investice, která každý den:

Investice do stavby bytových domů je v poměru k riziku dlouhodobě jedním z nejjistějších, nejstabilnějších a také nejziskovějších možných způsobů zhodnocení vašich peněz.

Vzhledem k probíhající bytové krizi v Praze také jeden z nejatraktivnějších.
Naše platforma Dwellwio, vám nabízí dvě možnosti jak váš developerský projekt posunout na vyšší úroveň a zatraktivnit ho pro nájemníky nebo kupce.

projekt liwing

Digitalizace nájemního bydlení

Zjednodušte  vztah se zákazníkem a zpřístupněte své byty doslova na pár kliknutí. Díky Dwellwio přistoupíte k nájemnímu bydlení jinak. Zatraktivníte a zpřístupníte ho.
Díky naprosté digitalizaci si potenciální zákazníci mohou pronájem vašich bytů zařídit kdykoliv a odkudkoliv. Stačí jim počítač nebo mobil a připojení k internetu.

Na pár kliknutí si:

Součástí technologického řešení Dwellwio je zákaznická internetová aplikace, která nájemníkům poskytuje komfort, přehled a různé vychytávky či služby.

Jaké? To záleží jen na vás.

Může to být například 24/7 online přehled o jejich nákladech na energie, dálkové otevírání dveří, chytré schránky, ovládání žaluzií nebo osvětlení z mobilu a mnoho dalšího. Váš bytový dům však díky digitalizaci může nájemníkům poskytovat prakticky cokoliv, co lze naprogramovat.
A my to pro vás a váš projekt naprogramujeme.

projekt liwing

Chytrá elektrifikace projektu

Jednou pro vždy snižte náklady na energie. Navíc budete šetřit přírodu.

Díky Dwellwio technologiím je spotřeba a nákup elektrické energie řízený umělou inteligencí. Ta elektřinu nakupuje pravidelně ve chvílích, kdy je nejlevnější. Tedy v době, kdy je do sítě v největším měřítku dodávaná energie z obnovitelných zdrojů – větru, slunce a vody.Díky Dwellwio tak nejenom šetříte svou peněženku, ale také chráníte přírodu a podporujete přechod k obnovitelným zdrojům energie.

SJEDNEJTE SI S NÁMI SCHŮZKU ČI COVID-FRIENDLY VIDEOHOVOR A MY VÁM RÁDI VYSVĚTLÍME VŠECHNY PODROBNOSTI.